محل تبلیغات شما
من همیشه عادت داشتم که زیاد افت دهان میزدم و معمولاً مواقعی که زیاد چیزهای گرم مثل خرما و نوشیدنیهای گرم مثل هات شاکلت و کاپوچینو و  غیره استفاده میکردم و زمانی که از بیرون فلافل میخوردم که بخاطر ادویه زیادش همیشه آزارم میداد، همه اینها باعث میشدن که سریع آفت دهان بزنم همیشه ترس داشتم که نکنه خدایی ناکرده من دچار بیماری بدی شدم که ماهی سه چهار بار آفت دهان میزنم میترسیدم که نکنه دچار عفونت دهان شده باشم .کم کم به این نکته پی بردم که استفاده از مواد حساسیت زا مثل همون ادویه جات و چیزهای گرم باعث میشه که من دچار چنین حالتی بشم .

آفت دهان
یک روز که با یکی از دوستان بیرون بودم گفت که من هروقت دچار چنین مشکلی میشم از برفک یخچال استفاده میکنم و این کار باعث میشه که وقتی روی آفت دهان چیز خنک بذارم باعث بشه که آفت دهان از بین بره . من هم این کار رو انجام دادم و نتیجه خوبی گرفتم و چون برفک در دسترس نبود از تیکه کوچیک یخ استفاده میکردم ولی این کار هم ضررهای دیگه ای داشت که واقعن پر دردتر میشدن یعنی درد دندان. بخاطر سرمای زیاد دندان درد میگرفتم پس عملن اینکار برای من خوب نبود ولی اینو فهمیدم که استفاده از خنک کننده ها میتونه برای درمان آفت دهان موثر باشه. استفاده از عرق بیدمشک

عرق بیدمشک

الان هرموقع احساس میکنم که دچار آفت دهان قراره بشم کمی عرق بیدمشک تو لیوان میریزم و کمی آب هم روش و شروع به نوشیدن میکنم و بعد از چند ساعت میبینم که کلن آفت دهان نابود میشه . البته میتونید دو سه بار به فاصله زمانی 6 ساعت عرق بیدمشک بخورید و بیماری رو سرکوب کنید .

پس نتیجه ای که گرفتیم اینه که استفاده از نوشیدنی هایی که باعث خنک شدن بدن میشن مثل عرق بیدمشک میتونه موثر باشه هرچند که خاک شیر رو امتحان نکردم ولی حدس میزنم اون هم موثر باشه .این تجربه من بود و برای من جوابگو هستش  لطفاً شما هم تجربه خودتون رو در قسمت کامنت با ما در اشتراک بگذارید تا بتونیم با کمک همدیگه این مشکل رو حل کنیم.

چگونه بر احساس تنهایی نکنیم با آن مبارزه کنیم و از آن رها شویم

درمان آفت دهان با روش تجربه شده

همه چی در مورد قرص مخمر آبجو

دهان ,آفت ,استفاده ,دچار ,هم ,رو ,آفت دهان ,استفاده از ,که استفاده ,این کار ,عرق بیدمشک

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Metal Coat Hangers,Wood Clothes Rack,Plastic Clothes Hangers partpotcimus راز دل من خرید ساعت مچی مردانه یادداشت های شخصی آکادمی کی پاپ دیزل ژنراتور های دویتس /DEUTZ GENSET IN IRAN دنیای انیمه و اوتاکو های باحال benirilof وبلاگ انجمن اتوماسیون صنعتی